biuro@omnimo-meble.pl tel_icon +48 508 781 444

O firmie

Firma OMNIMO Sp. z o.o. została założona w 1988 roku, na rynku polskim zajmuje się projektowanie, wyposażaniem i aranżacją pomieszczeń laboratoryjnych. Oferowane przez Naszą firmę meble laboratoryjne są zaprojektowane i produkowane według najnowszej myśli inżynierskiej. Zastosowane technologie oparte są na atestowanych materiałach pochodzenia zagranicznego i krajowego. Świadczy o tym certyfikat uzyskany przez firmę OMNIMO Sp. z o.o. na zgodność z normą mebli laboratoryjnych PN-EN 13150 wydany przez akredytowane laboratorium w Poznaniu.

Dzięki zastosowanym materiałom i technologiom oferujemy najwyższą jakość produkowanych mebli laboratoryjnych. Posiadane doświadczenie i wieloletnie doskonalenie naszych mebli pozwoliło nam zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo pracy, funkcjonalność i długoletnie użytkowanie mebli wyprodukowanych przez firmę OMNIMO Sp. z o.o..

Meble laboratoryjne cechuje wysoka odporność chemiczna, termiczna i mechaniczna. Wieloletnia praktyka, konsultacje i zdobyte doświadczenie naszych pracowników wspomagane najnowszymi programami komputerowymi umożliwia zaoferowanie naszym klientom przejrzystego projektu i wizualizacji pomieszczeń laboratoryjnych, a co za tym idzie pełnego zadowolenia klienta z mebli laboratoryjnych i dygestoriów.

Firma OMNIMO Sp. z o.o. posiada system zarządzania jakością ISO 9001. Jako jedna z pierwszych firm na rynku polskim troszcząc się o środowisko uzyskała certyfikat ISO 14001 nadając nurt i wskazując drogę do ochrony otaczającego nas środowiska.

W trosce o jakość produkowanych mebli laboratoryjnych nie mogliśmy zapomnieć o naszych pracownikach, którzy tworzą firmę OMNIMO Sp. z o.o. nadając jej charakter i chęć doskonalenia naszych produktów. To z myślą o nich wprowadziliśmy system OHSMS 18001 aby czuli się częścią firmy OMNIMO Sp. z o.o..

W 2012 roku firma OMNIMO Sp. z o.o. otrzymała tytuł przedsiębiorstwa „FAIR PLAY” co skłoniło nas do jeszcze większej pracy.

Zapraszamy do korzystania z produktów i doświadczenia firmy OMNIMO Sp. z o.o..